Üretimini yaptığımız bazı


Ürünler

KUTU HARF 3D LETTERS

Pleksi

Pleksi, renkli ve şeffaf çeşitleri mevcuttur. Parlaklığı sayesinde cam kalitesinde görünüm sağlar. 1mm ile 20mm kalınlıklar arasında üretilen pleksi ısı ile kolay şekil verilebilen bir malzemedir. Işık geçirgenliği iyi olduğundan led ile aydınlatıldığında gece karanlığında bile güzel bir görüntü alınır.

Krom Paslanmaz

Paslanmaz krom harfler 304 kalite mat ve parlak olarak iki kategoriye ayrılır. Renk olarak da altın gümüş bronz vb. renklerde imalatı mümkündür. Önden veya arkadan aydınlatma seçenekleri vardır.
Önden aydınlatmalı harf fileli kutu harf olarak adlandırılır.

Aluminyum

Aluminyum harfler belirtilen karakterde lazerde kesilip ,kutu harf imal edildikten sonra istenilen renkte statik fırın boya uygulanır. Aydınlatması çoğunlukla arkadan yapılır.
Kutu harflerin tamamı ışıklı olduğu gibi ışıksız olarak da imal edilebilir.

LAZER KESİM HARFLER

3D kesim harfler çeşitli materyalden ve kalınlıklardan kesilebilir. Duvara şablon yardımı ile basit bir şekilde montajı yapılır. Aydınlatma istenildiğinde üzerinden ufak spotlar ile aydınlatması sağlanabilir.

MİMARİ YÖNLENDİRMELER

Yönlendirmeler isteğe bağlı birçok materyalden imal edilebilir. Aluminyum, Pleksi, Cam, Ahşap vb. AVM Otel Restoran Ofis gibi alanlarda sizin vizyonunuzu gösterecek tasarımlar hayata geçirilebilir.

YAT İSMİ Yacht name

3mm paslanmaz

DİJİTAL BASKI VE TEKSTİL BASKI

Bulunduğunuz ortamları daha yaşanır ve görsel olarak daha güzel bir alana çevirmek için ideal çözümdür. Bize gönderdiğiniz görselleri ışıklı veya ışıksız olarak basalım, siz de keyfini sürün.

NEON

Neon bilindiği üzere reklam sektöründe imalatı yapılan en eski ürünlerden biridir. Neon cam boruların ısı yardımı ile şekil verilerek elde edilir. Boruların içine istenen rengi alabilmesi için değişik toz ve gaz konur. Sonunda göz alıcı parlak bir boru harf elde edilir.